| CoRn3L1U a întrebat:

Am 17 ani, 1, 74 m inaltimea si 58, 5 Kg
Vreau sa ma apuc de sala si as vrea niste sfaturi inainte sa ma apuc de ala trebuie sa mai iau in greutate sa iau proteine... va rog daca puteti sa-mi dati raspunsuri cat mai explicite si ce sa fac de la inceput cat si in timpul in care merg la sala

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Proteinele refac fibrele dupa antrenament, pentru luat in greutate ia carbohidrati

Si de restul, e mult de povestit, citeste aici :
http://www.culturism.ro/......telor.html

Asta e un sport care implica mult citit, trebuie sa-ti cunosti corpul, sa inveti nutritie, etc., daca vrei rezultate ca lumea

| CoRn3L1U explică (pentru Cosmin86):

Salut multumesc foarte mult pentru ajutor. Te rog ai putea sa-mi lasi numele de pe facebook pentru eventuale intrebari?

| Cosmin86 a răspuns (pentru CoRn3L1U):

Nu adaug pe fb straini, doar pe mess

4 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Este bine cum esti acum.
Proteinele sa le iei in timp ce faci sala, trebuie sa iti faci un program cu piept de pui.Este foarte folositor.

| Cosmin86 a răspuns (pentru RandyMarsh):

In timp ce faci sala iei proteine? serios? cel mai TAMPIT sfat posibil.

"Program cu piept de pui"? tu esti analfabet, chiar nu esti in stare sa te exprimi corect?