| clacky a întrebat:

Salut, am 18 ani si as vrea sa ma apuc sa fac baschet de performanta, credeti ca mai am sanse la varsta asta sa fac vreo ceva sau e prea tarziu?(mentionez ca am mai facut baschet cam 3 ani jumate de la 11-14 ani cam asa, dar de atunci si pana acum nu am mai facut sport deloc deci conditia fizica=0)

2 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Intereseaza-te la vreun club daca poti sa te inscrii, daca ai talent nu conteaza varsta.

| Raul3456 a răspuns:

Inainte sa iti pot raspunde la asta am niste intrebari necesare:
Ce inaltime ai?
Kg?
Pe ce post ai vrea sa joci?