| CalinKerekes a întrebat:

Salut,am 24 de ani si as vrea sa imi incep o cariera de fotbalist, ma poate ajuta cineva cu ceva informatii? Am jucat 5 ani in liga a4-a

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"as vrea sa imi incep o cariera de fotbalist ...am juca 5 ani in liga a4-a"

păi ce că mai incepi? - ai spart gheața acu' cinci ani, după cum zici

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O cariera de fotbalist nu se incepe de la 24 de ani, trebuie de mic sa fi fost dat la un club de fotbal, pe la varsta de 7-8 ani, sa cresti alaturi de ei, mai întîi in echipe de juniori iar acum la varsta ta trebuia deja sa fi la natională, dar 5 ani unde ai jucat? Sau mai exact de la ce varsta faci fotbal?

| Drimmero a răspuns:

La 24 de ani? 0 sanse, poate doar sa joci la judetene, dar totusi cine esti din liga a 4-a, sunt curios care esti si pe la cine ai jucat.

| Catrice a răspuns:

Unii fotbaliști mai stau câțiva ani și își încheie cariera și tu vrei sa o începi la vârsta asta... poate in altă viață.

| johnnny123 a răspuns:

Daca ai jucat 5 ani in liga a 4-a si pana la 24 de ani nu ai facut niciun progres, ce cariera de fotbalist mai vrei sa incepi?
Speri sa ajungi la 30 de ani in liga a 3-a, la 35 de ani in liga a 2-a, la 40 de ani in liga intai si la 50 de ani la FC Barcelona?

| CalinKerekes explică (pentru johnnny123):

In romanian nu se promoveaza talentul, daca ai bani joci daca nu aia e, de asta avem fotbalul care il avem

| siriusblack98 a răspuns:

Tarziu, tarziu. Putini ajung sa traiasca din asa ceva.

| troleibuz a răspuns:

Cam tarziu.

| Ștefaniq a răspuns:

Să începi cariera de fotbalist la 24 de ani? Ai întârziat aproximativ 20 de ani.