| denis987 a întrebat:

Am auzit ca arbitrii castiga 50 lei la un meci la juniori. De la cati ani poti fi arbitru (la juniori)? Funda

3 răspunsuri:
| denis987 explică:

Am uitat sa specific. intrebam la fotbal.

| VirusS97 a răspuns:

Depine de sport dar oricum iti trebuie in jur de 17 18 ani, si poti castiga chiar mai mult de atat. De exemplu daca arbitrez untureneu intreg (echipe de juniori cu vaste intr 14-16 ani) poti primi de la fiecare echipa care participa 200 lei. Dar trebuie sa faci un curs special pentru acest lucru si multa multa experienta. Sper ca te-am ajutat!

| Ardelean_Dragos_1989 a răspuns:

Dupa ce faci scoala de arbitrii