| ionutpepsi a întrebat:

Salut am bagat un bilet la public bet si am pus la un meci NTG 1.3 " adica ca in meci se marcheaza intre un gol si trei goluri "
Lincoln vs Telford
Primu gol a fost marcat in minutul 13al doilea in 77 iar al treilea in 88

Meciu a fost castigat cu 3-2 pentru lincoln
Am verificat biletu pe site-ul de la public si meciu imi este taiat de ce?straight face

5 răspunsuri:
| anonymus07 a răspuns:

Numarul total de goluri este dat de numarul de goluri marcat de ambele echipe.(3+2=5)

| ogrGeT a răspuns:

Pentru ca in meci s-au marcat 5 goluri nu 1, 2 sau 3 cat ai pus tuwinking

| ionutpepsi explică (pentru ogrGeT):

Daca meciu s-a terminat cu 3-2 unde vezi tu 5? " mentionez ca eu am pus ca se da intre 1 sau 3 goluri in meci "

| ogrGeT a răspuns:

Deci te-ai convins?

| ionutpepsi explică:

Pai daca e 3-2 scoru? straight face si eu am pus ca se marcheaza intre 1 sau 3 goluri? unde vezi tu 5?