| Alfonse a întrebat:

Salut am o intrebare care se adreseaza in general practicantiilor de arte martiale precum(bjj,mma,judo,box, etc) intrebarea incepe in urmatorul fel. Eu sunt practicant de bjj de 1 an si jumatate (am 19 ani)Ce cluburi de lupte libere, Judo sau Box as putea gasi in Bucuresti unde as putea practica sportul respectiv ca un boost al sportului in general.

Răspuns Câştigător
| Alexandruuu88 a răspuns:

In Bucuresti sunt o grămadă de cluburi (judo)Css Steaua 3, Dinamo Bucuresti, Lps Mircea Eliade, Csm Bucuresti

| Alfonse explică (pentru Alexandruuu88):

Mersi mult.

| Alexandruuu88 a răspuns (pentru Alfonse):

Iti recomand Dinamo Bucuresti! E un club bun, sau Metrorex

| Alfonse explică (pentru Alexandruuu88):

Mersi,posibil le voi merge sa ma antrenez la ambele cluburi ca sa mi fac o opinie, dar mersi mult de sfat.