| AndreyAndrey91 a întrebat:

Salut, am o nelamurire, vreau sa imi iau si eu un Whey Protein(proteine din zer) si nu stiu de la ce firma, ori naturalplus ori pronutrition. La naturalplus 2.5 kg costa 155 de lei si la pronutrition 1.6 kg costa 14 lei si nu stiu care e mai bun, poate ati incercat unii din voi.

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu am consumat WheyProtein de la Pronutrition, dar sunt firma OK.

Cele mai bune dupa parerea mea sunt de la PhD, Optimum Nutrition si California Fitness.

| greyhound a răspuns:

Pe hartie pare mai bun cel de la Natural Plus dar nu stiu ce sa zic... cred ca tot pe pronutrition as merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e cel mai bun supliment de proteine. A castigat timp de 8 ani la rand premiul pentru cel mai bun supliment proteic. Incearca-l!

http://www.fittshop.ro/......ndard.html

| Wehes a răspuns:

De aici, sunt cele mai bune produse. Asta e cel mai bun concentra proteic ce il poti cumpara :
http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-908g/
Daca nu iti permiti asta, alege Pro Nutrition.