| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o problema,cand fac sport,de ex flotari sau abdomene am o durere de cap groaznica si din cauza aia ma las de sport, aveti vreo idee de la ce ma doare? Incalzire fac deci nu cred ca e din cauza aia...

2 răspunsuri:
| CulturismFitness a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la medic. Nimeni nu iti poate raspunde mai bine decat medicul la aceasta intrebare.

| daassh a răspuns:

Parera mea, du-te la medic(de familie), spune-i de aceasta problema si o sa iti dea trimitere la un medic de specialitate.