| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Fac flotari si abdomene de ceva timp,si am observat ca se dezvolta mai tare partea stanga decat partea dreapta,si la abdomen si la piept si umar si triceps si tot, sunt dreptataci...deci nu vad de ce s ar dezvolta partea stanga mai mult... diferentele nu sunt foarte mari,dar pe mine unu ma deranjeaza, care stie ce as putea face sau din ce cauza se intampla chestia asta?happy

Răspuns Câştigător
| Siksaksok a răspuns:

Nu faci corect flotarile. Tine palmele in dreprul umerilor iar mainile sa formeze o sageata nu T. Intelegi?

| Justmy999 a răspuns (pentru Siksaksok):

Palmele le tin in dreptul umerilor...sau cel putin asa zic eu...cum adica sa formeze mainile o sageata?

| Siksaksok a răspuns (pentru Justmy999):

Adica sa le tii aproape pe langa corp sa nu fie T. https://www.youtube.com/watch?v=kG1yeqYVna0

| Justmy999 a răspuns (pentru Siksaksok):

Mersi tati...azi o sa incerc asa... sper sa iasa binehappy

4 răspunsuri:
| Barbu_Eugen_1995 a răspuns:

Ghidul de fitness 'SkyBreakerBody' se poate descarca gratuit si te v-a ajuta sa ai corpul la care ai visat mereu alaturi de un stil de viata sanatos.
http://www.teamskybreaker.com/