| Mihai543215 a întrebat:

Am si e o intrebare. Mama are un aparat relax & tone. Sunt baiat am 16 ani, destul de solid, nu gras dar in zona inferioara a abdomenului am o burtica un colacel care ma dispera. Daca folosesc aparatu ala timp de... o luna sau mai stiu eu cat credeti ca ma v-a ajuta sa slabesc si eu macar putin? Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| lcmbobovl a răspuns:

Ajuta doar la tonifierea musculara nimic mai mult.Iti recomand abdomene pe plan inclinat + alergare in aer liber(intr-o sala de atletism pe vremea asta)

| Allya a răspuns:

Da,te va ajuta.Am si eu si este foarte bunwinking!

| VaSyyyyy a răspuns:

Parerea mea este ca miscare este cea mai buna, eu nu inteleg cum poti sa stai pe loc, sa nu faci nimic, si sa slabesti. Repet, dupa parearea mea, succes!