| tony28 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru tine : acum 3 luni mi-am procurat acest produs : Dymatize Super Mass Gainer Vanilla 5.4 kg, si timp de o luna nu l-am mai ingerat si in plus am mai aruncat si cutia. Acum as vrea sa stiu cam dupa parerea ta cam in cat timp de la dezabalarea produsului, produsul expira? Multumesc! AS DORI sa raspunda cei care cunosc si ii intereseaza acest subiect!

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Daca este pastrat la loc uscat si racoros, data scrisa pe el. daca nu il tii in conditiile alea, la umezeala se face ciment. atunci iti dai seama ca nu mai e ok (cand nu poti baga cupa si il racai ca pe var).
ca sa fii sigur totusi, baga o cupa mica si ia o gura. daca are acelasi gust pe care il stii, este bun. daca ti se pare diferit...

2 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Pai daca zici ca ai aruncat cutia, pentru ce te mai intereseaza data de expirare?

De unde sa stim noi cand expira?