| DieterBortscher a întrebat:

Am un skateboard, care l-am cumparat acum 3 saptamani. Stiu ca, cu cat se clatina mai tare, cu atat iei curbele mai usor. Credeti ca ar trebui sa mai strang din suruburile care tin rotile, sau il las asa sa se miste? Eu cred ca ar trebui sa se miste doar cand stau pe el, dar, el se misca si cand il misc cu mana. La altii nu se misca.

1 răspuns:
| OtakuShoujo a răspuns:

Pai,la inceput, strange rotile pentru ca o sa cazi cand exersezi.Cand devii mai experimentat poti sa faci skateboardul sa ia curbe.Asa am facut si eu.Am luat skateboardul anul trecut si nu i-am strans rotile si am cazut.Acum merg fara probleme si nu mai am rotile stranse.