| Alcapone234 a întrebat:

Salut, aproximativ de cate ori e mai slab turanabolul decât test enantat? Și o părere despre turanabol, e bun pentru creșterea masei musculare?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pentru masa musculara exista proteina, pentru energie carbohidrati, una fara cealalata e fail
Doar cu asta am practicat 8 ani sala si ajuns la performanta unora care nici cu sterozii de care vorbesti nu au facut niciun rahat, am impins cu 160 kg la piept la 80 kg ale mele pe atunciwinking iar la picioare rupem sufele de otel ca puneam suplimentar 30-40 kg peste cat ducea aparatul maxim adica 140-160 kg!
Daca iti zice ceva asta atunci intelegi cat efort am depus sa ajung la performanta asta, rezultatul? mi-a luat ani sa imi refac articulatiile laughing dar dupa 4 ani de zile inca aveam spate, picioare si brate mari, aia care bagau steroizi dupa 1 an de zile numai aveau nimic.
Sfat: sportul se face natural!
In rest, sa nu faceti ca mine!