| DonMecanico a întrebat:

As dori si eu niste pronosticuri la meciuriile de Vineri de la CM 2014, vreau sa pariez la pariloto si nu prea le mai am cu " nimeritul " laughing si daca sunteti priceputi poate imi puteti spune voi niste pronosticuri la meciuriile de mai jos.

Grupa A: Croatia – Macedonia
Grupa A: Tara Galilor – Belgia
Grupa B: Bulgaria – Italia
Grupa B: Malta – Armenia
Grupa C: Andora – Ungaria
Grupa C: Estonia – Romania
Grupa C: Olanda – Turcia
Grupa D: Andora – Ungaria
Grupa D: Estonia – Romania
Grupa D: Olanda – Turcia
Grupa E: Islanda – Norvegia
Grupa E: Albania – Cipru
Grupa E: Slovenia – Elvetia
Grupa F: Azerbaidjan – Israel
Grupa F: Luxemburg – Portugalia
Grupa F: Rusia – Irlanda de Nord
Grupa G: Liechtenstein – Bosnia si Hertegovina
Grupa G: Lituania – Slovacia
Grupa G: Letonia – Grecia
Grupa H: Muntenegru – Polonia
Grupa H: Moldova – Anglia
Grupa I: Georgia – Belarus
Grupa I: Finlanda – Franta

Funda!

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai si tu acum ai vrea sa le iei pe toate? Nici decum sfatul meu este sa le iei doar pe cele care sunt mai sigure intelegi? asa ca mai scade un pic de unele care sunt riscante. Evita Romania.e riscant ..eu cred ca ia bataie sigur.ar meerge un 1x. dar mai bine evita.ok? si in rest ia echipele mai puternice..chiar Si Croatia.1. Incearca maxim cinci meciuri si cu o miza mai mare 10 20 lei ok? te sfatuiesc sa iei si cateva bombe" intelegi tu ce inseamna da? Deci ..succes!

Ps.Apropo daca ti iese cum te am sfatuit imi revina 5la suta din castiglaughing)) ok?

| DonMecanico explică (pentru VadTot):

M-am referit, niste pronosticuri la niste meciuri sigure. nu neaparat la toate, eu le-am afisat pe cele de maine. ma asteptam sa-mi dai niste pronosticuri la mai multor ' meciuri ' nu doar la ROMANIA si Croatia. big grin

| cheloo15 a răspuns:

Pai hai ca te ajut eu dar sa nu ma injuri daca vei pierdelaughing)

| cheloo15 a răspuns:

3297 G/Serbia-Belgia 12.10. 21:30 GG 1.90
3295 WRF/Macedonia-Croatia 12.10. 21:30 W2 1.38
3298 TG/Tara Galilor-Scotia 12.10. 21:45 1-3 1.31
3333 TG/Armenia-Italia 12.10. 19:00 1-3 1.32
3334 TG/Cehia-Malta 12.10. 19:00 1-3 1.52
3335 G/Bulgaria-Danemarca 12.10. 21:00 DG1 1.35
3346 TG/Irlanda-Germania 12.10. 21:45 2-4 1.50
3371 Turcia-Romania 12.10. 20:30 X 3.45

| cheloo15 a răspuns:

Egalul romaniei e pus din patriotism

| cheloo15 a răspuns:

Daca nu intelegi ceva sa imi spui