| steauabucuresti94 a întrebat:

As dori si eu un program de urmat acasa fara haltere sau sala. Pentru a imi creste pieptul si a scapa de burtica eventual sa apara niste patratele. Daca puteti sa imi dati si mie un program cat mai rapid.

Am 1.75 inaltime si 73 kg.

2 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Du-te la sala! Altfel lucrezi la sala! Acasa, pentru piept sunt clasicele flotari dar mult mai bine da-i randament la sala! Ai toata aparatura de care ai nevoie, iar acasa nu te vei dezvolta cum crezi tu din flotari.Pentru reducerea stratului adipos, cel mai bine e sa faci cardio! Este cel mai eficent mod de a indeparta stratul adipos!

| Weider a răspuns:

Acasa nu faci mare lucru.