| HanszmR a întrebat:

Salut. As vrea sa-mi cumpar niste bocanci buni pentru la iarna. Vreau sa fac drumetii pe munte pe zapada si vreau in acelasi timp sa-i pot folosi si de zi cu zi. Sunt nou in aceste lucruri si poate imi faceti o recomandare de cateva firme serioase. Ce inseamna goretex si talpa vibram?

5 răspunsuri:
| Ciprian09 a răspuns:

Ai raspunsurile la intrebarea ta, cu aceeasi tema din data de 24! happy

| HanszmR explică (pentru Ciprian09):

Da stiu dar mai caut si alte opinii

| Ciprian09 a răspuns (pentru HanszmR):

Filip,cauta in principiu firme care se ocupa doar cu fabricarea produselor pe care tu le cauti! si gasesti calitate!

| HanszmR explică (pentru Ciprian09):

Mi-a venit asa o idee, Cu tehnologia bocancilor de munca : varf de metal, stabilitate si rezistenta la apa chiar nu ar fi acestia buni de munte? uita-te un pic la asta si da-mi o parere

https://www.youtube.com/......tps?/watch

| Ciprian09 a răspuns (pentru HanszmR):

Salut,este doar alegerea ta! m-am uitat un pic, fiind la munca nu am terminat de vizionat clipul! nu am fost atent la greutatea lor, dar eu tot pe vibram și goretex rămân! bafta și spor la cumpărături!