| MihaiMihai922 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca se difuzeaza in Romania Mayweather vs Pacquiao? Daca DA, pe ce post si la ce ora? Daca NU, un site unde l-as putea vedea online v-as ruga. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Oficial se va difuza pe protv, pe data de 2 mai. Un site unde il poti vedea este www.meciuri-live.info

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ma rog, vorba vine pe 2 mai. De fapt meciul este duminica, pe 3, la 5 dimineata.

| asd22 a răspuns:

Exista un zvon ca se difuzează la 4dimeneata pe protv pe data de 2mai. funda?