| Zinv a întrebat:

Salut, ashwagandha-ul este considerat steroid/steroid anabolic?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

El ajuta la gestionarea mai bună a stresului, adaptarea la acesta, la creșterea masei musculare și a rezistenței organismului.

tu consideră-l cum vrei

| DovleacTurbat a răspuns:

Nu.
Învață să te controlezi singur, emoțiile, trăirile, reflexele, toate astea, le avem cu un scop. Dacă le "anulezi" tu prin ajutor extern nu e prea ok. E ca și cum îți stingi pc-ul scoțându-l din priza in loc sa îl stingi frumos din bara de start.