| aizzy a întrebat:

Salut, astazi ma apuc de sala si as cere ajutorul vostru. Flotarile/tractiunile si inchinarile pentru triceps se fac dupa ce faci cele 3-4 exercitii la piept sau la brate? La fel si in cazul pentru tractiunile pentru spate.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"inchinarile pentru triceps"?

tu te inchini cand faci triceps? laughing))))))))))

| aizzy explică (pentru Cosmin86):

Flotariile la paralele pentru triceps.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Intra pe youtube si cauta canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist face voice loguri despre tot ce trebuie sa stii. si are si niste antrenamente foarte smechere