| Pitbullllll a întrebat:

Salut băieți,am si eu o întrebare,lucrez de noapte si as vrea sa ma reapuc de sala (am mai facut dar cu pauze foarte mari)întrebarea este daca am vreo șansă se evoluez avand in vedere programul de noapte deci lipsa de odihna, mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Vorbesti cu un medic mai bine.

| TheStrategist a răspuns:

Vei evolua puțin, dar vei obosi la un moment dat dacă nu te odihnești suficient.
Lucrezi doar de noapte?

| Pitbullllll explică (pentru TheStrategist):

Da,doar pe tura de noapte

| Cehoslovacia a răspuns:

Slabe sanse, pierzi din start cantitati destul de semnificative de testo pe care corpul le produce dormind.