| Andrei12222219181 a întrebat:

Salut, băieții unde pot găsi și eu steroizi (danabol) în mediu on-line? Nu vreau să aud câți ani ai. Am 26, fac sport de la vârsta de 18 ani și simt că mi-am atins limita natural, tot una vreau să particip și la un campionat anul viitor, dacă îmi puteți recomanda un site-uri ceva nu vreau sa aud întrebări. Stiti ce sunt steroizii? Da știu nu trebuie să copiezi de pe o altă platforma să îmi spui ce sunt steroizi!
M-am documentat, danabol nu se ia singur iară testul pct după ciclu happy

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Salut, băieții unde pot găsi și eu steroizi (danabol)"

intrebarea ta are o doză de misoginism, totuși:

https://topsteroizi.com/produs/danabol-methandienone-60-tabs-x-50-mg/