| dfwq23 a întrebat:

Cand port incaltaminte, ma frige laba piciorului si cand ma descalt piciorul este cald, este de la transpiratie? Ce spray pot folosi?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Baga 2 chestii de gel in papuci poate remediezi calvarul. In magazinele de ibcaltaminte sau farmacie se gaseste

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Solutie cu formol 10%. Este cea mai buna! Ideea este ca usuca picioarele daca o folosesti in mod repetat si mult timp. Adica daca dai in 3-4 seri este de ajuns.

| WhiteLife a răspuns:

Sunt diverse talpici la DM si magazine asemanatoare din gel sau piele intoarsa (poti intreba daca sunt probleme cu frictiunea). Daca e transpiratie sunt spray-uri sau lotiuni pentru ingrijirea picioarelor, antiperspirante.

| Bruno92 a răspuns:

Nike air max 720, ai grija sa ii i ei originali, sunt foarte confortabili zici ca ai suspensii la talpa.

| ST_Vali_1998 a răspuns:

Poate fi de la materialul din care e facuta acea incaltaminte sau forma talpii, sau daca nu iti recomand spary-ul "School Fresh Step".