| bleakk a întrebat:

Care ar fi o posibila solutia la problema mea? Am piciorul subtire,zic eu, insa laba piciorului e de 42-43.In general port tenesi sau bascheti,insa din cauza marimii mereu iese in evidenta, eu purtand si pantaloni/jeansi cat de cat pe picior.As vrea o solutie sa nu se mai vada tenesii asa lunguieti sau ce fel de tenesi/pantofi ar trebui sa port?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Nu te mai prosti! Tu esti minunat asa cum esti. Daca D-zeu te-a facut asa, de ce vrei sa fii altfel? Mananca sanatos fiindca poate esti prea slab si fa-i putin sport! Traieste frumos si nu te mai stresa pentru lucruri nesemnificative! Numai bine!