| Constantin_Octavian_1996 a întrebat:

Salut, care credeti ca ar fi varianta mai buna, penny board sau longboard?

3 răspunsuri:
| Atacator007 a răspuns:

PennyBoard-ul este mai usor, portabil si comod.
LongBoard-ul este mare, ocupa un spatiu mare vrand sa-l plasezi undeva si etc.
Eu as alege PennyBoard.

| BoboM a răspuns:

Daca doresti ceva cu care sa poti merge oriunde si sa nu-ti ocupe mult spatiu ia-ti un pennyboard. dar pe longboard totul e diferit. pe langa flexibilitate ai si un asanumit confort cand il folosesti. In ciuda dimensiunii mari eu as alege longboard.

| Mihai_Anghel_1997 a răspuns:

Chiar daca PennyBoard-ul e mai portabil, iti recomand longboard-ul