| alexacostesa a întrebat:

Vreau sa ma apuc de skateboarding dar as vrea sa stiu ca sa imi iau..Penny Board sau Longboard? Care e mai bun pentru începători? Si as mai vrea sa stiu. Se învață repede? E ușor?

Răspuns Câştigător
| miru_9957 a răspuns:

Eu am un skateboard de la RCO
Dupa ce l.am cumparat, m.am gandit sa ma documentez putin si am aflat ca cele de la RCO sunt mai mult pentru avansati.
Chiar si asa, am invatat sa merg cu el in doua zile si in vreo jumatate de ora am invatat si o schema
ideea e ca nu e asa greu de folosit daca exersezi.Eu as recomanda un Penny Board pentru ca e mai micut, ceea ce inseamna ca e si mai usor de folosit.Si din cate am auzit, cu el poti face si mai multe scheme

| AnonymousGuy13 a răspuns (pentru miru_9957):

Daca cele de la RCO sunt pentru avansati. pentru avansati sunt astea Jart, Element, Sugar etc.

2 răspunsuri:
| miru_9957 a răspuns:

AnonymousGuy13
Pai..nu vreau sa dau informatii gresite, imi pare rau daca am facut asta, insa eu asa am citit despre cele de la RCO