| ygrec25 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa nu mi se mai vada coastele?

11 răspunsuri:
| xcristix a răspuns:

Ceas mai vrea si eu sa mi se vada coastele.Mai bine ramai slab, altii se chinuie sa fie ca tine, iti zic eu ca o sa iti para rau daca te ingrasi

| MioaraParalescu a răspuns:

Pai cati ani ai?
Daca ai 13-14 e normal sa fii mai slab pentru ca esti in perioada de crestere.

| ygrec25 explică (pentru MioaraParalescu):

Am 13

| MioaraParalescu a răspuns (pentru ygrec25):

Pai acum esti in perioda de crestere si nu o sa reusesti sa te ingrasi.Si eu la varsta ta eram ca un skelet da dupa ce am implinit 17 ani am inceput sa iau in greutate.Ai putea incerca sa faci un sport sau sa mergi la sala sa pui ceva muschi pe tine.

| Crucified a răspuns:

Si ce daca ti se vad coastele? nu-i asculta pe altii sa te ingrasi ca e pacat de baietzashul din tine, mai bine stai asa slab ca nu-i sanatos sa te ingrasi.
funda. smug

| Mαdαliηα a răspuns:

Sa te ingrasi!

| corinusdeplus a răspuns:

Sa pui un tricou pe tine.Glumeam imi cer scuze, daca te referi ca esti prea slab(a), cel mai bine mergi la un medic nutritionist pa a-ti recomanda o dieta adaptata nevoilor tale personale.

| Root4004 a răspuns:

Pe bune eu cred ca la toti li se vad coastele. Cred ca esti prea slab. Mai mananca si tu. Cate kilograme ai?

| LostYou a răspuns:

Cel mai bine ar fi nici sa te ingrasi, si nici sa slabesti[deloc].Am si eu un coleg care e slab si i se vad coastele dar e de treaba, toti ii spun ca e slabanog si nu stiu ce, dar eu ii spun sa nu-i bage in seama pe "trolli".

| S3by23 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa te ingrasi daca vrei sa nu ti se mai vada coastele.Alta varianta un este.

| Gabriel_Popa_1993 a răspuns:

Eu am 14 ani si coastele mele^_^ parca stau in sus )), dar eu nu stiu de tine, dar eu joc la scoala si acasa cam in fiecare zi fotbal si mananc si bine, dar in schimb am patratelewinking