| Laurgeorge1432 a întrebat:

Ce creatina folositi pentru masa musculara?
Am auzit ca cea mai buna ar fi Creapure.
(daca e cineva care a folosit Creapure sau alta creatina si poate sa imi spuna modul de administrare?)
#Funda

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Salut, Creapure este creatina ultra pura.Este buna dar ai grija de unde o iei ( exclus PowerTech). Poti folosi creatina micronizata de la dymatize am 5 zile de cand o iau si deja am marit repetarile si un pic greutatile, posibil si efectul placebo dar si creatina isi spune cuvantul. Multa bafta

| Laurgeorge1432 explică (pentru BuLaNNNeL):

Daca se poate..eu am 14 ani si cei de la sala spuneau ca poate sa imi "deregleze" cresterea corecta.o fi adevarat? happy