| denis988 a întrebat:

Cei care ati slabit cu ajutorul ceaiului verde. cand il beti? inainte de masa? Sau cum? Eu nu vreau sa slabesc, insa am un strat adipos pe abdomen si am inteles ca ceaiul acesta este un arzator de grasimi si ca m-ar ajuta. Voi ce ziceti? Ati baut 1-2 cane pe stomacul sau cum?

2 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Căni*
Pliculeţul de ceai îl laşi în apă vreo 10 minute, apoi îl arunci. Se beau cam 2 căni pe zi, de preferat înainte de şase seara pentru că se spune că poate provoca insomnii. Eu de obicei beau dimineaţa înainte de micul dejun şi pe la 4-5 după-amiaza. Grăsimea de pe abdomen nu se duce doar cu ceai, trebuie să faci şi sport.

| Twerksum a răspuns:

Cu 20 de minute inainte de fiecare masa