| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeți că o să câștige Champions League? Atletico Madrid zic eu, voi?

13 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Şi eu tot Atletico vreau.
Chiar dacă a eliminat'o pe preferata mea Chelsea.

| alexs99 a răspuns:

Real Madrid.
O seara buna.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Atletico

| Vladut2500 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Real Madrid, ce dracul va place la atletico? cum sta cu curu in poarta 90/90 de minute?

| florynmondialul a răspuns:

Real madrid castiga!

| Dragooos a răspuns:

Ce chestie... sa castige care e mai buna eu red k real madrid

| pleasesaveme a răspuns:

Eu as vrea sa castige Real Madrid pentru ca merita

| Voicu_Gabriel_1986 a răspuns:

Eu merg pe Atletico Madrid Sa Castige Si ei Champions League odata totusi si o sa ia si campionatul in Spania!>big grin

| Voicu_Gabriel_1986 a răspuns:

Eu merg pe Atletico Madrid sa ia si ei totusi Champions League! Si cred ca o sa ia si campionatul in Spania sa stii>>>big grin

| EneRobert2001 a răspuns:

Atletico

| costi8 a răspuns:

Si eu cred la fel ca Atletico va castiga.Cel putin asa sper ca va fi.Si sa nu uitam ca Atletico nu a pierdut niciun meci in Champions.

| mihaitza27 a răspuns:

Real Madrid