| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Cine imi spune ce culori au mastile lui rey mysterio(cate culori stiti voi)si care imi spune cine este cel mai tare wrestler... dupa voi dar in ultimii 3 ani de wrestling sa fi fost prezenti

Răspuns Câştigător
| ionutzu94 a răspuns:

Sheamus

7 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Gri cu alb, mov cu alb, rosu cu alb, roz cu alb, galben cu alb si galben cu negru si putin alb. Wrestleri sunt John Cena si Randy Orton.

| Ellena123 a răspuns (pentru ItachiUchiha):

Ahhh cata dreptate ai aici: Wrestleri sunt John Cena si Randy Orton. >big grin

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru Ellena123):

Cel mai bine ai raspuns

| Ellena123 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Nu-i asa? laughing

| popvladadrian a răspuns:

Astia mi se par mie puternici: HHH, reidy orton, undertaker, big show, kane, john cena.

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru popvladadrian):

Este randy orton

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru popvladadrian):

Ai 3 voturi 1 folositor 1 inteligent unu amuzant k? ca nu va pot pe toti