| RaulGonzzalles a întrebat:

Salut, cine imi zice si mie niste exercitii pentru spate de facut acasa? Fundabig grin!

Răspuns Câştigător
| Cryshhtian a răspuns:

Lasa extensiile...nu te ajuta mai deloc. pune mana si baga tractiuni pentru spatewinking 4 serii, poti sa faci tractiunile la bara de la vita-de-vie sau cvthinking cam atat acasa... daca poti construieste-ti o bara sa faci si ramat din aplecat.succes! funda?big grin

3 răspunsuri:
| FortaSteaua2012 a răspuns:

Extensii. Te intinzi in pat cu capul si pieptul iesite pe marginea patului si faci extensii normale. Si aplecari inainte cu haltere (daca nu ai poti improviza una). Ti-o mai in spate si te apleci in fata in unghi drept.