| Mihai_Mihai_2000 a întrebat:

Salut, cine stie cum sa repar o minge de cauciuc, merge cu petic?

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu cred ca iti va merge cu petic, deoareec cand vei trage la poarta o sa ti se desfaca fiindca e foarte slab.
Incearca sa mergi la un magazin unde se vand mingi si intreaba-i pe e icum ai putea proceda.

| managersecret a răspuns:

Nu o reziste acel petic foarte mult. poti sa mergi la o vulcanizare saubla un magazin cu mingii. Ei ti-o vor face sau iti vor da cateva indicatii despre cum sa o repari.