| denis988 a întrebat:

Cine stie niste miscari de parkour? As vrea si un link unde sa vad miscarea, deoarece nu am mai practicat.

1 răspuns:
| luck96 a răspuns:

Majoritatea parkour-istilor buni au invatat uitandu-se la filmulete pe youtube si incercand sa le practice si ei, cam asta ar trebui sa faci si tu insa sa ai grija, mereu se incepe cu un "volt", "speed" din astea usoare sau folosind mainile. Sa nu te dai batut daca o sa iei niste trante bunehappy chiar daca astia zic mereu ca te lovesti foarte putinhappy daca vrei sa progresezi trebuie sa treci si prin astea. In fine, e un sport super, incearcal si ai sa vezi ca ai sa faci si parkour in somnhappy