| Rule a întrebat:

cit tine perioada de cind se termina si se incepe alt sezon in fotbal? Si la fiecare echipa sezonul se termina si se incepe pe dati diferite sau la toate in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Sezonul tine din iulie-august pana in mai sau din februarie pana in septembrie si toate echipele incep si termina in acelasi timp(dar cu o diferenta de 1-2 zile).

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Incepe prin august si se termina prin mai, iar la noi in tara incep toate echipele in acelasi timp si termina in acelasi timp

| pistabogdan a răspuns:

La oi in tara termina toate echipele de o data ca nau cum sa nu termine de o data si incep la fel de odata ok