| NoName21A a întrebat:

De curand m-am apucat de sala si as dori sa consum Protein-R pentru masa musculara si forta. As vrea sa stiu daca merita sa consum. Mersi

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Cauta si tu un producator de suplimente cu o oarecare reputatie (una buna)
Daca totusi nu dispui de destui bani, orienteaza-te spre Pronutrition

9 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu e rau produsul. Poti sa-l incerci.

| stelistul97 a răspuns:

Nu merita

| Cosmin86 a răspuns (pentru stelistul97):

De ce? argumenteaza

| Cosmin86 a răspuns (pentru stelistul97):

Hai ma, copil mic si paralel, explica-ne de ce nu se merita!

| Danutzux a răspuns:

Sa merita sa consumi da trebuie sa te duci la sala in fiecare zi ca sa nu iei proteinele degeaba happy

| johnstone a răspuns (pentru Danutzux):

Proteinele sunt pentru refacerea tesutului muscular, nu pentru energie. Pe langa faptul ca fluxul lor trebuie sa fie constant (zi de zi), muschiul se reface in zilele de pauza, nu in zilele de antrenament.

| NoName21A explică (pentru Danutzux):

Ma duc in fiecare zi happy Doar sambata si duminica pauza.

| NoName21A explică (pentru johnstone):

Pana la urma ma sfatuiti sa incerc sau nu? Fac sala in fiecare zi de luni pana vineri. Sambata si duminica pauza.

| Cosmin86 a răspuns (pentru NoName21A):

Te sfatuiesc sa incerci un produs mai bun, ala mi se pare prost