| anonim_4396 a întrebat:

De saptamana trecuta am inceput sa merg la sala si... cum sa-mi fac un program? Sunt un "incepator", n-am mai facut sala pana acum... m-am apucat crezand ca poate o sa ma mai dezvolt/ingras, deoarece pur si simplu nu se prinde mancarea de mine. big grin Putin ajutor?!

9 răspunsuri:
| Stufii a răspuns:

Ok... deci trebuie mananc mai multa carne si alimente bogate in proteine! Si... bananele au la fel de multe calorii cat o friptura la gratarwinking

| H50 a răspuns:

Chiar daca ti-am zice fai aia, fai aia tot nu ar fi bine, vorbeste cu un instructor de la sala care te poate vedea in "actiune", care-ti poate evalua capacitatile fizice, el te va ajuta cu programul si cu rutina.

| Stufii a răspuns (pentru H50):

As vrea eu dar nu este instructor straight face

| Cosmin86 a răspuns (pentru Stufii):

Ce naiba sala e aia fara instructor?

| Stufii a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu stiu ce sa raspund aici... dar asta ewinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Stufii):

APropo, ce alimentatie ai? Cate fripturi mananci pe zi?

| Stufii a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu prea mananc friptura... Mananc sendvisuri (la scoala), banane, legume, lactate si mancare gatita!

| Stufii a răspuns (pentru Stufii):

Friptura... 2-3 ori pe saptamana

| Cosmin86 a răspuns (pentru Stufii):

Si din ce vrei sa pui muschi? Din "banane, legume si lactate"? Si alea cred ca mananci putine...

Mananci de 5-6 ori pe zi?