| Castielo a întrebat:

Deci as vrea sa mi cumpar " http://www.okazii.ro/box/manusi/manusi-de-box-lonsdale-a 120651321 ". Am 1.85 si 74 kilograme ( nu stiu daca conteaza dar am zis sa dau si datele astea). La sala antrenorul ne-a spus ca ar fi bine sa ne luam manusi de 14 oz, doar ca manusile astea sunt L-XL si mi-a spus vanzatorul ca sunt 14-16 Oz. Asta nu prea inteleg eu, oare imi vin sau sunt prea mari. Multumesc, dau funta pentru primul raspuns care ma ajuta :)

1 răspuns:
| Girls14 a răspuns:

Eu iti zic ca o sa fie bune! O sa iti vina.
Am cunostinte si eu la box si iti spun nu e mare diferenta deci o sa-ti vina.