| slowmooo a întrebat:

Din vacanta asta intersemestriala, as vrea sa ma apuc de facut putina masa musculara. Am 16 ani aproape, nu fac sport, am aproape 1, 70 cred, 50kg. As vrea sa ma apuc de flotari, abdomene, genoflexiuni, sa alerg mai mult etc. Credeti ca este vreo problema daca ma apuc de la varsta asta? Am auzit ca poate incetinii cresterea. Si o rugaminte, daca aveti un fel de ghid pentru incepatori, cum sa incep, cu bazele formarii de muschi, as aprecia. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Http://totuldespreculturism.blogspot.ro/......atori.html

Vezi ca-ti trebuie si alimentatie speciala.

p.s. : exercitiile de care spui tu sunt bune pentru incalzire...