Întrebare recomandată | hulkwirine a întrebat:

doresc sa devin fotbalist! desi e cam tirziu sa incep fiindca am virsta de 16 ani oricum am putina performanta in domeniu asta! cum ar trebuie sa incep! eu invat la Iasi si vreau sa ma inscriu la vreun club unde ar fi cel mai bine?

5 răspunsuri:
| gazaru a răspuns:

Eu zic ca la 16 ani e maxim.E bine eu zic sa nu te apuci la 17 ani ca nu mai gasesti pe nimeni care sa te primeasca

| ralucutzica a răspuns:

Incearca sa exersezi singur acasa unele miscari mai grele poana te poerfectionezi, dupa du-te la un antrenor, dupa o sa ajungi la o echipa si tot asa, dar totul tine de ambitia ta.

| dariusbumbescu a răspuns:

Trebuie sa te duci la un club de fotbal si sa le zici ca vrei sa faci de performanta! Atunci antrenorul se va ocupa de tine.Dar te poti duce si la echipe mai salbe precum petrosaniu sau etc

| AlinPeFelie a răspuns:

Nu e niciodata prea tarziuwinking Si cat despre club din Iasi, cauta pe internet si vezi care-i mai bun, conditii mai bunehappy

| campionu a răspuns:

Preferabil ar fi Poli Iasi