| CpD_7817 a întrebat:

eu practic taekwondo de 2 ani. am ajuns dublu campion national la categoria M +73 kg Clasa B. as dori ceva sfaturi despre cum as putea sa imi imbunatatesc performantele. exista ceva suplimente alimentare etc pentru mai multa energie. sau ceva medicamente pentru sanatatea articulatiilor si a muschilor? pentru raspuns bun dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
| azurel2000 a răspuns:

Tias recomanda daca ai dureri de articulati la maini picioare crema bengay pentru sportivi.modiri de performante":uitate la campioni mondiali si incearca mai multe exerciti 3-4 ore pe zi uitatee pe yao tuube si scrie taewondo sau daca ai ajuns campion national mandrestete nu multi ajung la o asa performanta. funda?