| Supradoza.De.Vise.Interzise a întrebat:

Exista niste pastile/suplimente alimentare pentru energie, ca sa nu mai obosesc dupa alergat.stiu ca imi trebuie antrenament dar na nu ma vezi alergand in fiecare zi laughing).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încearcă Vitamax, te întreci cu energia.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Daca chiar vrei, poti incerca sa cumperi niste carbohidrati, dar ai grija, ca daca nu iti consumi energia pe care o primesti, se depune si va fi greu de dat jos.

| Gregory a răspuns:

Guarana, Spirulina, etc.
Toate cele bunehappy

| Supradoza.De.Vise.Interzise explică:

@alecs871 nu e nici o problema daca ma ingras putinwinking.

| Mihaelutsaa a răspuns:

Incearca si tu ciocolata:X
este si buna si eficientaa`
love struck

| tumpi a răspuns:

Gasesti aici informatii despre tot ce tine de suplimentele nutritive: http://suplimente-culturism.ro/forum/