| Jorah a întrebat:

In cat timp mi se pot dezvolta muschii adica : sa se vada putin ceva.
In fiecare dimineata fac 30 flotari pentru piept, 25-30 flotari normale, si 20 flotari pentru triceps cu spatele mai exact. Iar dupa ce termin cu flotarile fac cate 100 de abdomene scurte si 50 abdomene lungi. Acest program il tin de 2 ori pe zi. Iar cand vin de la scoala la ora 2 in spatele scarii am o bara de covoare, iar acolo mai fac 5-8 tractiuni la bara. In cat timp mi se vor vedea muschii? Multumesc anticipat, funda.

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Minim 3 luni. Nu face in fiecare zi exercitii pentru aceeasi grupa de muschi, e nevoie de minim 24 de ore de repaus pentru ca acestia sa se regenereze.

1 răspuns:
| bloodxplodeeee a răspuns:

Vei avea rezultate si asa
dar daca doresti ceva mai repede
ia-ti o gantera de 20 de kg acasa care ii poti regula greutatea si kauta pe internet
sint sute de exercitii si crede-ma acolo vei simti ca cresc
muschii deoarece lucrez fiecare grupa musculara aparte
eu tot am incercat numai prin flotari se vede el dar...

acum faca asa
6 dimineata
3 km alergat
30 minute in parca ( 4 feluri de flotari, bara, paralele)

dupa ce vin de la scoala
30 min in fiecare zi kite o grupa musculara
si 4 5 km alergat...