| anonim_4396 a întrebat:

Salut, in primul rand. Mi-am rupt mana acum 3 ani, am avut fractura la ambele oase, recuperarea a durat ceva timp.acum urmeaza problema, M-am apucat de sala de o luna de zile si cand lucrez antebratul la bratul stang se umfla muschiul apare ca o ""galca"" la bratul drept e OK. V-as fi recunoscator daca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi, ce as putea face ca mi se umfla la antebrat la stang prea mult si apare inestetic.Multumesc mult.STIMA

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| popescubianca2010 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa nu mai mergi la sala.

| George9 a răspuns (pentru popescubianca2010):

laughingn-am de ce sa nu merg laughingcresc repede in masa, am doar problema cu antebratul care incepe sa se rezolve.

| popescubianca2010 a răspuns (pentru George9):

Poate ca ai dreptate, dar alt sfat nu am