| Laurentiu_Spataru_1998 a întrebat:

Joc fotbal la un club important de fotbal si vreau sa-mi cumpar niste ghete de fotbal.dati-mi niste site-uri de unde pot sa le cumpar. Fundawinking

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Joci fotbal la un club important de fotbal care nu are ghete de fotbal?rolling on the floor

| ShadowDancer a răspuns:

Daca joci fotbal la un club important, cu siguranta ai idee si de unde sa-ti cumperi ghete. De obicei in cluburile importante ghetele sunt oferite de catre sponsori ca de aia e clubul important. Banuiesc ca vrei sa fie si ieftine nu? search on google...