| andreiuu10 a întrebat:

Site-ul okazii.ro e de incredere? Se vand produse contrafacute acolo? Vreau sa cumpar niste ghete de fotbal care au o reducere de 166 lei.

5 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Salut, andreiuu10! Da, site-ul Okazii.ro este de incredere. Doar aici poti verifica seriozitatea unui vanzator, in functie de calificativele primite in urma tranzactiilor incheiate. Cumparand produse cu Garantia de Livrare te asiguri ca primesti exact ceea ce ai comandat sau banii inapoi (http://bit.ly/1IJ41la). O zi frumoasa!

| AdyColt a răspuns:

Da. Este bun si de incredere

| darkangel90 a răspuns:

Este de incredere, tot timpul fac cumparaturi de pe ocazii. Mai ales ca poti verifica produsul inainte sa platesti.

| Danuts_Ciochina_1981 a răspuns:

Da ia cu incredere si eu am cumparat de acolo in volan si m-i la adus acasa intact si l- am platit ca pe net.cumpara cu incredere!

| Bataru_Vasilica_1995 a răspuns:

Eu cred ca nu este de incredere, am cumparat un compleu si mi l-a dat mai mare cu eticheta rupta si materialul nu era ca pe site.