| king5151 a întrebat:

Salut, legat de Cupa Mondiala, se joaca optimile de finala, daca o echipa pierde un meci este eliminata?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, echipa care pierde este eliminata iar castigatoarea merge in sferturile de finala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da

| Drimmero a răspuns:

De acum cine pierde merge acasa pana raman 2 care isi disputa finala cu trofeul pe masa, castigatorul devine campion mondial.

| sabin89 a răspuns (pentru Drimmero):

"castigatorul devine campion mondial." - Probabil Senegalul happy

| Drimmero a răspuns (pentru sabin89):

Slabe sanse, cel ma bun jucator al lor nici nu e prezent la mondial din cauza unei accidentari suferite inainte de turneu. Victorie facila pentru englezi, bani pe jos.

| ReddY25 a răspuns:

Da,cred că te gândeai la manșă dublă, e unică. Cine pierde pleacă acasă și cine câștigă merge mai departe

| CIaudiu a răspuns:

Da, pleaca acasa. Doar cele care pierd in semi-finale raman ca sa joace finala mica.

Răspuns utilizator avertizat