| IulianSuciu a întrebat:

Salut lume, astazi m-am decis sa-mi cumpar o pereche de role agresive si am gasit aceasta pereche de role agresive Razor.
Vreau sa stiu daca aceasta percehe este pentru strada. Eu vreau o pereche gen de strada, de sarituri si grind etc.

http://www.skates.ro/......s-7.4-blue

Răspuns Câştigător
| me4u a răspuns:

Salut!
Rolele acestea Razors sunt agresive si sunt facute pentru grinduri, sarituri etc. In principiu asta poti face in skatepark pentru ca exista mai multe aparate. Poti sa faci aceleasi lucruri si in strada odata ce iti gasesti locuri potrivite. Rolele astea sunt super ok.