| Sachiroo a întrebat:

Salut lume!
Știe cineva unde pot urmări meciurile celor de la Al-Nassr în direct?
Mă refer la imagini, nu la scorul în direct pe google sau flashscore.
Da! Știu, că Ronaldo nu joacă nici azi, dar tot vreau să urmăresc meciurile; și ăsta de azi, și celelalte.
Am înțeles că nicio televiziune din Europa nu a cumpărat drepturile de autor, iar site-ul hesgoal, și alte canale de YouTube și-au luat strike pentru difuzarea meciului precedent.
Deci, cunoașteți vreun site/vreo aplicație, ceva, de unde aș putea urmări meciul?
Nu contează că e cu comentator străin, gen arab, poate să fie și pe mut, mă mulțumesc și așa, dar numai decât vreau să văd meciul cu imagini, și în direct!

Răspuns Câştigător
| Trixt3r a răspuns:

Din păcate (sau din fericire, depinde de perspectiva) site-ul nu permite postarea linkurilor către site-uri de piraterie și chiar daca ar vrea cineva sa te ajute, nu o poate face.

In schimb, sugestia mea este sau cauți întâi pe google "What service will be streaming Al-Nassr live" / "Pe ce program este difuzat meciul cu Al-Nassr live" - apoi cauți modalități sa urmărești postul acela de televiziune.

Bafta.

| Sachiroo explică (pentru Trixt3r):

Ms de răspuns!

3 răspunsuri:
| kn1 a răspuns:

Pa bein sports

| Sachiroo explică (pentru kn1):

Mersi de răspuns!