| NuMeSiMpLu a întrebat:

Salut m-am cam ingrasat in vacanta si vreau sa slabesc. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Liviutz98 a răspuns:

Abdomene : 50 dimineata, 50 pe la 3, 50 pe la 6, 50 pe la 8-9. Si indoituri cum faci la ora de ed. fizica, si pozitia de start de jos: cu schimbare de picor. Bafta, funda?

3 răspunsuri:
| Derrick a răspuns:

Fa foarte mult sport in fiecare zi si tine cura de slabre. cura de slabire o gasest in ziare sau pe net.

| Wut a răspuns:

Ai putea face abdomene in fiecare dimineata...incepi cu 10-20 si intre timp mai faci si tu 40-60 big grin

| Eco a răspuns:

Incercati dieta Montignac! Este perfecta atat pentru cele care vor sa slabeasca cat si pentru cele care vor sa se mentina si sa manance sanatos. Gasiti meniuri si retete pe http://femeiladieta.blogspot.com