| dudda a întrebat:

Vreau sa slabesc in vacanta de vara vrea 6-8 kg
as vrea o dieta care sa ma ajute pa langa sport ma puteti ajuta?
Dau

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa tii dieta, sa te infometezi.
Poti slabi foarte mult si sa-ti pastrezi greutatea daca iei 3 mese echilibrate pe zi.
Acest site a ajutat-o si pe sora-mea sa slabeasca 25 de kg.
http://www.doctormenci.ro/2011/uite-ce-cumpara-dr-menci-de-mancare/

| dudda explică (pentru anonim_4396):

Mersi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru dudda):

Cu placere!happy

4 răspunsuri:
| alina58 a răspuns:

Sincer vorbind, dietele mi se par o prostie. La un moment dat tot o sa cedezi si atunci vei pune pe tine dublu. Incearca sa iti faci un program de masa pe care sa-l respecti cu strictele. Trebuie sa contina cele trei mese principale si gustarile. Incearca sa renunti la toate semipreparatele sau la dulciurile din magazine. In rest, nu e nevoie de altceva. Mult succes

| dudda explică:

Multumesc pentru raspunsuri!big grin